پیکرتراشی زیر بغل

درمان هر دو زیر بغل حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد و بیماران معمولاً در همان روز به خانه می روند. زمان بهبودی باید نسبتا سریع باشد. بیماران معمولاً 48 ساعت استراحت می کنند و به مدت 4 هفته از بلند کردن اجسام خودداری می کنند.

درمان هر دو زیر بغل حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد و بیماران معمولاً در همان روز به خانه می روند. زمان بهبودی باید نسبتا سریع باشد. بیماران معمولاً 48 ساعت استراحت می کنند و به مدت 4 هفته از بلند کردن اجسام خودداری می کنند. برای راحتی و کاهش تورم و کبودی به مدت 4-6 هفته از سوتین فشاری استفاده می شود. اکثر بیماران در عرض 7-3 روز به ورزش سبک و کارهای پشت میز برمی گردند.

لیپوساکشن برای چربی زیر بغل

لیپوساکشن سلول های چربی مقاوم را می شکند و از طریق مکش از بین می برد. این کار با کانتور کردن مناطقی که به رژیم غذایی و ورزش مناسب پاسخ نمی‌دهند، بدن را شکل می‌دهد. لیپوساکشن همچنین می تواند برای برداشتن بافت های جانبی سینه انجام شود.

از بین بردن چربی زیر بغل با استفاده از لیپوساکشن

لیپوساکشن استاندارد طلایی کاهش چربی زیبایی است، اما با درمان های انقلابی کاهش چربی که غیرتهاجمی هستند، به سرعت منسوخ شده است. با این حال، لیپوساکشن یکی از راه‌های موثر و البته شدید برای مقابله با چربی زیر بغل است.

در حین لیپوساکشن برای چربی زیر بغل، جراح زیبایی برشی را در ناحیه چین زیر بغل ایجاد می کند. یک کانول یا لوله در برش وارد می شود. هنگامی که چربی حل شد، از طریق کانولا مکیده شده و از بدن خارج می شود. لیپوساکشن برای از بین بردن چربی زیر بغل نیاز به بیهوشی دارد.

 

انجام عمل پیکرتراشی زیر بغل

 عمل پیکرتراشی زیربغل تحت بیهوشی انجام می شود. جراح شما از یک لوله کانولا برای تخلیه چربی از طریق برش های کوچکی که در نواحی مورد نظر انجام می شود استفاده می کند.

بسته به نیاز شما و حوزه تخصص جراح، ممکن است از تکنیک های مختلف لیپوساکشن استفاده شود:

  • Tumescent محلولی به ناحیه تزریق می شود تا آن را بی حس کند و به حل شدن چربی کمک کند.
  • با کمک اولتراسوند - چربی با استفاده از امواج صوتی تجزیه می شود.
  • به کمک لیزر - یک کابل لیزر فیبر نوری زیر پوست قرار می گیرد تا چربی را گرم و ذوب کند.
  • با کمک برق - لرزش برای شکستن چربی های سرسخت قبل از مکش استفاده می شود.

برداشتن پوست یا لیفت زیر بغل

لیفت زیر بغل را می توان برای برداشتن پوست اضافی پس از لیپوساکشن یا کاهش وزن چشمگیر انجام داد.

روش برداشتن پوست یا لیفت زیر بغل

لیفت بازو همچنین به نام براکیوپلاستی نیز شناخته می شود. بسته به نیاز خود و توصیه های جراح، می توانید یک لیفت کامل بازو انجام دهید یا به سادگی ناحیه زیر بغل را هدف قرار دهید.

در طول لیفت بازو سنتی، جراح شما بی حسی موضعی انجام می دهد و برشی از زیر بغل تا آرنج ایجاد می کند. سپس بافت اضافی و رسوبات چربی را از بین می برد. سپس پوست را بخیه می زنند و بانداژ می کنند. اگر فقط می‌خواهید ناحیه زیر بغل خود را هدف قرار دهید، روشی که به آن مینی لیفت بازو یا براکیوپلاستی با برش محدود نیز گفته می‌شود، برش شما به میزان قابل توجهی کوچک ‌تر خواهد بود.

برخی از جراحان برداشتن پوست و لیپوساکشن را همزمان انجام می دهند. این کار ممکن است همیشه ضروری نباشد، زیرا پوست اغلب پس از لیپوساکشن سفت می شود. با این حال، اگر مقدار قابل توجهی چربی برداشته می‌شود یا در حال حاضر مشکل شلی پوست دارید، ممکن است جراح شما این کار را توصیه کند.

اگر چربی زیر بغل به دلیل بافت جانبی سینه باشد، می توان بافت و پوست اضافی را برداشت. اندازه و محل برش به وسعت بافت جانبی بستگی دارد.

CoolSculpting برای چربی زیر بغل

روش های غیر تهاجمی حذف چربی و سفت کردن پوست نیازی به برش ندارد و زمان بهبودی بسیار کمتری نسبت به روش های جراحی دارند. با این حال، نتایج کمتر چشمگیر هستند و ممکن است نیاز به درمان های مجدد داشته باشند.

CoolSculpting یک روش کانتورینگ بدن است که مناطق خاصی را با دمای انجماد هدف قرار می دهد و سلول های چربی را در فرآیندی به نام کرایولیپولیز از بین می برد. با انجام این کار، CoolSculpting می تواند 20 تا 25 درصد از چربی ناحیه تحت درمان را کاهش دهد.

روش CoolSculpting برای چربی زیر بغل

ابتدا یک پد ژل روی ناحیه درمان قرار می گیرد تا از تماس مستقیم پوست با دستگاه محافظت کند. سپس پوست ساکشن شده و بین پدهای خنک کننده قرار می گیرد. هنگامی که دستگاه ایمن شد، خنک سازی شروع می شود.

CoolSculpting بدون بیهوشی انجام می شود و ممکن است باعث ناراحتی جزئی شود. اگرچه یک جلسه درمانی معمولاً بیش از یک ساعت طول می کشد، اما ممکن است برای نواحی کوچکتر زیر بازوها به طور قابل توجهی کوتاهتر باشد.

بازوها نیز مانند سایر اندام‌های بدن محلی برای تجمع چربی‌ها هستند. جراحی پیکرتراشی بازو یک روش جراحی است که با تخلیه کردن چربی‌ها و بافت اضافی آن، فرم ظاهری بازوها را بهبود می‌بخشد.

کیبلا برای درمان چربی زیر بغل

Kybella یک داروی تزریقی حل کننده چربی است. در حال حاضر توسط FDA برای استفاده در گردن برای درمان غبغب تایید شده است. با این حال، بسیاری از پزشکان  از Kybella، برای درمان مناطقی جمله درمان چربی زیر بغل استفاده می کنند.

روش کیبلا برای درمان چربی زیر بغل

Kybella با استفاده از یک سری تزریق در چندین نوبت انجام می شود. تعداد تزریقات در یک جلسه درمانی به اندازه ناحیه تحت درمان و مقدار چربی بستگی دارد.

در حالی که یک جلسه درمانی ممکن است کافی باشد، اکثر افراد باید انتظار بازگشت داشته باشند. در واقع، ممکن است تا شش جلسه برای نتایج مطلوب طول بکشد.

جراحی زیر بغل (براکیوپلاستی)

جراحی زیر بغل یا براکیوپلاستی بیشتر به عنوان لیفت بازو شناخته می شود. این روش پوست شل و افتادگی را سفت می کند و رسوبات چربی اضافی در بازو را که با افزایش سن یا کاهش وزن قابل توجه ایجاد می شود، از بین می برد.

جمع بندی

چربی زیر بغل، مجموعه ای از چربی جدا از بقیه پستان است. چربی زیر بغل ممکن است همچنین در زنانی که اندازه سینه و وزن طبیعی دارند ایجاد شود.. اکثر خانم ها از برآمدگی چربی که در خارج از سوتین یا لباس شنا باقی می ماند شکایت دارند. به عنوان مثال، آن ها از پوشیدن تاپ یا خرید لباس زیر زنانه زیبا با بند نازک اجتناب می کنند. انتخاب مایو دشوار است و پوشیدن تاپ های چسبناک غیرممکن است. خوشبختانه، درمان این امر نسبتا ساده است. پیکر تراشی زیر بغل با استفاده از لیپوساکشن، چربی را به سرعت و به راحتی و با زمان کمی از بین می برد.

عمل های ترمیمی و زیبایی سخت و پیچیده هستند. اما با وحود دکتر کامبیز ایزدپناه، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی به نشانی اینترنتی https://drkambiz-izadpanah.com نگران نتیجه عمل خود نباشید. ایشان با تجربه کاری و تخصصی که در این زمینه دارند، تجربه بهترین عمل را در ذهن شما نقش خواهند بست. همچنین در پیج اینستاگرام دکتر کامبیز ایزدپناه میتوانید نمونه عمل های ایشان را ببینید.