با این روش های تضمینی سریع باردار شوید!

در عصر امروز، بارداری به آسانی و سرعت گذشته نیست و دلیل آن هنوز به طور کامل مشخص نشده است. اما با توجه به شواهد، امروزه تلاش بسیاری از زوج ها برای باردار شدن ناموفق است به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راهی برای بارداری سریع و همچنین بهترین دکتر ناباروری در تهران هستند.

در عصر امروز، بارداری به آسانی و سرعت گذشته نیست و دلیل آن هنوز به طور کامل مشخص نشده است. اما با توجه به شواهد، امروزه تلاش بسیاری از زوج ها برای باردار شدن ناموفق است به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راهی برای بارداری سریع و همچنین بهترین دکتر ناباروری در تهران هستند. به طور کلی پس از خواست خداوند متعال، وضعیت مطلوب سلامت زن و مرد برای یک بارداری موفق ضروری است و در صورت بروز مشکل در یک یا هر دو زوج، بارداری با مشکل مواجه می شود. یکی از مهم ترین توصیه ها به زوج های جوان برای بچه دار شدن هر چه سریعتر این است که به موقع و در سنین طلایی بارداری اقدام کنند و بارداری را به تاخیر نیندازند. در ادامه قصد داریم شما را با راه هایی برای سریع باردار شدن و ویژگی بهترین دکتر ناباروری در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید .

برای باردار شدن سریع چه کار کنم؟

  • یک معاینه قبل از باردار شدن داشته باشید :سلامت عمومی و سلامت باروری شما و همسرتان دو عامل مهم در دوران بارداری است، بنابراین از پزشک خود بخواهید تا قبل از بارداری معاینه شود.
  • حتما ورزش کنید: تحقیق کنید که چگونه اضافه وزن یا کم وزنی می تواند شانس باردار شدن شما را کاهش دهد و اگر اضافه وزن یا کمبود وزن دارید، سعی کنید با توصیه پزشک به وزن مناسبی برای بارداری برسید.
  • یک رژیم غذایی خوب و سالم داشته باشید: اگرچه این عبارت را هزاران بار شنیده اید، اما بهتر است هزار و یک بار به ما اعتماد کنید و با مطالعه و پیگیری به مواد مغذی مورد نیاز بدن برای بارداری و رژیم غذایی سالم برای خود و همسرتان پی ببرید.
  • سیگار کشیدن ممنوع: بدن خود را برای بارداری آماده کنید. یکی از راه‌های انجام این کار این است که سیگار، مصرف مواد مخدر یا هر نوع دیگر از محصولات تنباکو را از زندگی خود و همسرتان حذف کنید.
  • الکل ننوشید و کافئین کمتری مصرف کنید: اگر می خواهید بارداری ایمن و فرزندی سالم داشته باشید، شما و همسرتان باید به طور جدی از نوشیدن هر نوع الکل خودداری کنید و از مصرف مقادیر زیاد کافئین خودداری کنید.
  • زمان تخمک گذاری را تعیین کنید: شما فقط زمانی می توانید باردار شوید که تخمک گذاری دارید، یعنی زمانی که تخمک از تخمدان شما آزاد می شود. روش های مختلفی وجود دارد که می تواند به تعیین زمان تخمک گذاری کمک کند.
  • رابطه جنسی را با تخمک گذاری هماهنگ کنید: مطالعات نشان می دهد زوج هایی که همزمان با تخمک گذاری رابطه جنسی دارند سریعتر باردار می شوند. بهترین زمان برای رابطه جنسی دو روز قبل از تخمک گذاری و روز تخمک گذاری است. در یک مطالعه، آمار باروری زوج‌هایی که رابطه جنسی را با زمان تخمک‌گذاری هماهنگ کردند، بیشتر از آمار باروری زوج‌هایی بود که بدون هماهنگی و هماهنگی اقدام به بچه‌دار شدن کردند.

ویژگی های بهترین دکتر ناباروری در تهران

علم و دانش در کنار تجربه حرفه ای بالا از مهمترین ویژگی های متخصص ناباروری در تهران است. اما معیارهای دیگری وجود دارد که به انتخاب پزشک بهتر کمک می کند. در ادامه مهمترین آنها را شرح می دهیم.

ارزیابی اولیه و ارتباط بیمار: ایجاد ارتباط بین پزشک و بیمار و ایجاد حس ارزشمندی در آنها باعث اعتماد بیمار می شود. این خصوصیات پزشکان برجسته به این دلیل است که بیمار محور هستند و به مشکلات و شرایط بیمار توجه زیادی دارند. برای آشنایی با بهترین دکتر ناباروری در کرج اینجا کلیک کنید ، همچنین می توانید به سایت اوشاخ مراجعه فرمایید و با بهترین پزشکان در این زمینه آشنا شوید تا بتوانید بهترین پزشک متخصص خود را انتخاب کنید.

تجربه و صلاحیت پزشک: داشتن تجربه عالی و مهارت های حرفه ای قطعا شما را زودتر به مقصد می رساند. به احتمال زیاد متخصصان ناباروری که سوابق کاری خوبی دارند و مشتریانشان کاملا راضی هستند خدمات بهتری ارائه خواهند داد.

آشنایی با تکنیک های نوین پزشکی: دنیای علم و اطلاعات بسیار سریع است. به طوری که هر 12 ماه تمام اطلاعات دنیا دو برابر می شود. پرداختن به این حجم از اطلاعات که برخی از آنها احتمالاً مربوط به درمان ناباروری مردانه و زنانه است، کار دشواری است که تنها متخصصان از عهده آن بر می آیند. این متخصصان با استفاده از علم روز و تکنیک های نوین پزشکی سعی در درمان بیماران خود در سریع ترین و بهترین شکل ممکن دارند.

خدمات تخصصی متخصص ناباروری

درمان ناباروری

متخصص ناباروری با استفاده از روش های درمانی مختلف سعی در درمان زوجین دارد. انواع روش های پردازش شامل موارد زیر است:

درمان آی یو آی :در این روش منی از دهانه رحم وارد شده و بالای رحم قرار می گیرد. در طی این روش، هدف افزایش تعداد اسپرم هایی است که باید به تخمک برسد

درمان IVF :IVF یکی از موثرترین روش های باروری است. در این روش از فناوری کمک باروری یا ART استفاده می شود. در طی این روش، زن بیهوش است و پزشک تخمک ها را از رحم زن خارج می کند. تخمک ها توسط اسپرم در محیط آزمایشگاه بارور می شوند و به مدت 5-6 روز در آزمایشگاه رشد می کنند. سپس دوباره وارد رحم می شوند. متخصص ناباروری این روش را به عنوان آخرین مرحله درمان انتخاب می کند.

کلام آخر

برای مراجعه به دکتر ناباروری ، بهتر است با بهترین دکتر ناباروری در تهران که در سایت اوشاخ یا oshakh.com به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما به بهترین دکتر ناباروری مراجعه کردید و درمانی برای کودک شما صورت گرفته است تجربه خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید و بگویید که کدام یک از روش های درمانی برای شما بهتر بوده است ؟

به نظر شما دوستان چه بیمارانی منجر به نازایی می شوند؟