وبینار تخصصی management diagnosis screening عفونت‌های جنینی در دوران بارداری (covid-cmv-toxo) در تاریخ 11 آذر برگزار می‌شود.

سلامت جسمی مادر در دوران بارداری، به شدت مهم است و به خطر افتادن آن، می‌تواند باعث بروز صدمات جبران‌ناپذیری شود. عفونت‌های جنینی دوران بارداری، یکی از خطرناک‌ترین اتفاقاتی است که سلامت مادر و جنین را هم‌زمان تهدید می‌کند.

چگونه فرزندان مستقل تربیت کنیم؟

مهم ترین وظیفه هر مادر و پدری تربیت بهترین صفات در فرزندانش است. یکی از این صفات استقلال فرزند است. کودکان از کودکی در مسایل بسیار زیادی به والدین خود وابسته می باشند، اما به مرور با بزرگ شدن و با ترببیت صحیح میتوانند استقلال را از والدین بیاموزند. یاد گرفتن نحوه صحیح تربیت بر عهده هر مادر و پدری است.

11 راهکار طلایی برای آموزش خواندن به کودکان

خواندن کتاب برای کودکان امری مفید و آموزنده است. در مدرسه فقط کتب درسی به کودکان ما آموزش می‌دهند، اما این کتاب‌ها نمی‌توانند، برای آینده فرزندانمان موثر باشند. در نتیجه به عنوان والدین یک کودک، موظف هستید تا او را به خواندن کتبی که می‌توانند در آینده او موثر باشند، تشویق کنید.

با انواع تست ازدواج بیشتر آشنا شوید

همان طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین موارد برای ازدواج، آشنایی و شناخت کامل از خصوصیات اخلاقی و ویژگی‌های شخصیتی شریک زندگی است. این یعنی اینکه زوجین پیش از هر وصلتی باید از رفتارها و خلقیات یکدیگر مطلع شوند تا از اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری گردد. این شناخت از طریق مختلفی به دست می‌آید. توصیه متخصصان به تمامی افرادی که قصد ازدواج دارند این است که از مشاوره قبل از ازدواج کمک بگیرند. روانشناس با مصاحبه بالینی و انجام تست‌های شخصیت شناسی به زوجین در به دست آوردن شناخت کامل و اصولی از یکدیگر کمک شایانی می‌کند.

روش درمان کبد چرب گرید 2

ابتلا به کبد چرب گرید 2 می تواند به دلایل متعددی ایجاد شود. همان قدر که دلایل ابتلا متنوع است روش درمان کبد چرب گرید 2 نیز به چند نوع شناخته شده است. ما در این مقاله سعی کردیم تا به مهم ترین آن ها اشاره کنیم. پس اگر دنبال راه های درمان این بیماری هستید، مطلب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

کاموا ، مکرومه ، تریکو و انجام کارهای هنری را دوست دارید ؟

میخواهید لذت بافتن و خلق کارهای هنری را تجربه کنید و از وقت با ارزش خود به بهترین نحو بهره گیرید ،
مطالعه این مقاله کوتاه به کسانی که عاشق بافتنی هستند و یا کارهای هنری مکرومه و تریکو بافی را انجام میدهند توصیه میشود

با استفاده از چه روش هایی می توانیم اقدام به درمان عفونت واژن در منزل کنیم؟

عفونت قارچی بانوان یک مشکل و بیماری رایج به شمار می ‌رود. پس زمانی که این مشکل را در خود مشاهده کردید، جای هیچ نگرانی‌ ای وجود نخواهد داشت. به جای ترس و نگرانی، بهترین کار این است که با انجام روش مورد نظر، نسبت به رفع آن اقدام کنیم. خوشبختانه روش های متنوعی از دیرباز تا به حال به ثبت رسیده و علم هم به تایید آن ها پرداخته است.

بررسی مزایای استفاده از شیشه شیر دکتر براون که باید بدانید!

کودک دلبند شما ممکن است بنا به دلایل زیادی از سینه مادر شیر نخورد که در این صورت برای حفظ ارزش های غذایی و کمک به رشد کودک، بنا به دستور پزشک نیاز به استفاده از شیشه شیر ها است اما آیا می شود از هر نوع شیشه شیری استفاده نمود؟ طبیعتاً خیر!
در بازار فروش شیشه شیر ها در دسته بندی های بسیار متنوع و گسترده ای قرار دارند که هرکدام از آن ها ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را به دوش می کشند، در این بین تهیه و استفاده از شیشه شیر های دکتر براون به دلیل برخورداری از مزایای ویژه و منحصر به فردی که برای سلامت نوزاد به همراه دارد، بیش از پیش احساس می شود!
در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در خصوص مزایای استفاده زا شیشه شیر دکتر براون در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید از میان تمامی مدل ها و برند های موجود در بازار، مناسب ترین و بهترین برند را شناسایی و خریداری کنید. 

سرطان سینه چقدر خطرناک است؟

بر هیچ کس پوشیده نیست. طبق آمارها و تحقیقات انجام شده سرطان سینه تبدیل به یکی از بیماری‌های رایج بین زنان شده است. خطرناک بودن سرطان سینه محدود به افراد بالای 40 سال نمی‌شود و این بیماری بین زنان 30 تا 40 ساله نیز دیده می‌شوند. از آنجایی که 27 درصد از مبتلایان خانم‌های زیر 40 سال هستند، باید به هر توده‌ مشکوکی در سینه حساس بود زیرا ممکن است نشانی از سرطان باشند.

صفحه1 از2