بررسی مزایای استفاده از شیشه شیر دکتر براون که باید بدانید!

کودک دلبند شما ممکن است بنا به دلایل زیادی از سینه مادر شیر نخورد که در این صورت برای حفظ ارزش های غذایی و کمک به رشد کودک، بنا به دستور پزشک نیاز به استفاده از شیشه شیر ها است اما آیا می شود از هر نوع شیشه شیری استفاده نمود؟ طبیعتاً خیر!
در بازار فروش شیشه شیر ها در دسته بندی های بسیار متنوع و گسترده ای قرار دارند که هرکدام از آن ها ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را به دوش می کشند، در این بین تهیه و استفاده از شیشه شیر های دکتر براون به دلیل برخورداری از مزایای ویژه و منحصر به فردی که برای سلامت نوزاد به همراه دارد، بیش از پیش احساس می شود!
در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در خصوص مزایای استفاده زا شیشه شیر دکتر براون در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید از میان تمامی مدل ها و برند های موجود در بازار، مناسب ترین و بهترین برند را شناسایی و خریداری کنید. 

سرطان سینه چقدر خطرناک است؟

بر هیچ کس پوشیده نیست. طبق آمارها و تحقیقات انجام شده سرطان سینه تبدیل به یکی از بیماری‌های رایج بین زنان شده است. خطرناک بودن سرطان سینه محدود به افراد بالای 40 سال نمی‌شود و این بیماری بین زنان 30 تا 40 ساله نیز دیده می‌شوند. از آنجایی که 27 درصد از مبتلایان خانم‌های زیر 40 سال هستند، باید به هر توده‌ مشکوکی در سینه حساس بود زیرا ممکن است نشانی از سرطان باشند.

خرید ماشین از چشم بادامی‌ها

درد تورم در تمامی زمینه‌های اقتصادی کشور یک معضل بزرگ است. به طوری که اثر خود را روی تمامی بازارهای اقتصادی گذاشته و همه‌ی آن‌ها را تحت تاثیر قرار داده است. این اثر در بازار خودرو هم به چشم می‌خورد. به‌طوری‌که در این مورد هم شاهد افزایش چشمگیر قیمت‌ها هستیم. اما اگر واقعا قصد خرید ماشین رادارید باید بتوانید در همین اوضاع به هم ریخته هم با توجه به بودجه‌ی خود مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. ما در این مقاله سعی داریم 2 ماشین چینی مختلف را که در محدوده‌ی قیمتی 700 میلیون تومان قرار دارند به شما معرفی کرده و ویژگی‌های هر یک را بررسی کنیم.

9 نکته برای داشتن رژیم غذایی سالم و تناسب اندام

کمتر کسی است که از داشتن یک رژیم غذایی سالم لذت نبرد و دلش نخواهد بدنش روی فرم باشد. خوشبختانه برای رسیدن به تغذیه سالم هزاران تحقیق انجام شده و روز به روز هم به تعداد این پژوهش‌ها اضافه می‌شود. محققان با جدیت پیگیر پیدا کردن غذاهای جایگزین مناسب برای عادت‌های غلط غذایی هستند و می‌خواهند از طریق تغذیه با مشکلات جسمی مقابله کنند. در ادامه نتیجه جدیدترین پژوهش‌های محققان درباره بهترین رژیم غذایی را خواهید خواند.  عمل کردن به این 9 نکته را در صورتی مد نظر قرار دهید که مشکل جسمی خاصی نداشته باشید و پزشکتان شما را منع نکرده باشد.