بیماران عزیزی که مایل به دریافت مشاوره پزشکی (MSO) بیمارستان آنادولو در باره بیماری خود هستند، لازم است مراحل زیر را انجام دهند:

  1. تهیه فایل و CD مدارک و گزارش های CT و MRI و پاتوبیولوژی مربوط به بیماری خود.
  2. اسکن گزارشها، ذخیره کردن عکس های موجود از CD های CT و MRI
  3. تحویل مدارک به دفتر نمایندگی بیمارستان در نشانی: تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، پلاک 87 واحد 2.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلگرام، تلفن همراه و تلفن تماس زیر با نمایندگی بیمارستان آنادولو در تهران در ارتباط باشید.

تلفن های تماس : 02188312686 - 02188310965 - 09121791216

 

چه شما خواهان دریافت نظریه دوم پزشکی و چه خواهان یک جراحی پیچیده باشید، این امکان را خواهید داشت که شما از روش های درمانی نوآورانه و تخصص بالینی به وسیله ی پزشکان مرکز درمانی آنادولو بهره مند شوید.

انجمن آنادولو با جانز هاپکینز که اغلب در اخبار و گزارشهای جهانی مربوط به بیمارستان های موجود در ایالات متحده در ردیف های برتر "فهرست افتخار" می باشد، مشارکت استراتژیکی را آغاز نموده و در استانبول ، مرکز درمانی آنادولو را که در زمینه پزشکی به صورت بین المللی به رسمیت شناخته شده،  تأسیس کرده است.

بخش جراحی پلاستیک و ترمیم، در سطح بین المللی به صورت گسترده خدمات جراحی پلاستیک و ترمیم را با استفاده از آخرین تجهیزات و بهره گیری از تکنیک های جراحی نوآورانه ارائه می دهد.
روشهای بسیاری در مرکز جراحی  پلاستیک و ترمیم برای بیماران بین المللی در جهت ارائه خدمات   متناسب، بدون بستری شدن در بیمارستان، می تواند در واحد اعمال جراحی یک روزه اجرا شود.

سیستم اسکلتی عضلانی، در زندگی روزمره ما نقش بنیادی بازی می کند، و شامل استخوان ها، عضلات، مفاصل، تاندون ها و اعصاب است. بخش ارتوپدی و تروماتولوژی مرکز درمانی آنادولو، ، برای بیماران در زمینه ی تشخیص، درمان و توانبخشی اختلالات سیستم عضلانی اسکلتی خدمات با کیفیت بالا ارائه می کند.  
بعلاوه برای هر نوع ارتوپدی، تیم متخصص ما در مورد تومورهای سیستم اسکلتی عضلانی، وضعیت ستون فقرات، دست و اندام بالاتنه، و مشکلات پا، ارائه خدمات می کند.

گروه زنان و مامایی با کنترل های مرتب سالانه، استفاده از نمایشگرها و دیگر روش های پیشگیرانه، به آسایش زنان در هر مرحله از زندگیشان، اختصاص داده شده است. گروه، تمام مسائل مؤثر بر سلامت زنان را با استفاده از یک تیم با تجربه بین المللی از کارشناسان حرفه ای، بررسی می کند.

بخش مغز و اعصاب بخش علوم نورولوژی، با واحد جراحی مغز و اعصاب و روانپزشکی هماهنگی نزدیک دارد چرا که ارزیابی علائم و اختلالات معمولا از هر سه لحاظ می بایست انجام شود. بخش علوم مغز و اعصاب، با کلیه بخش های دیگر در بیمارستان در ارتباط مستقیم می باشد و این به خاطر این است که سیستم عصبی و بدن در سایر سیستم ها در بسیاری از موارد تاثیر می گذارند. به طور کلی ارائه مراقبتی که کلیه بیماران نیاز به آن دارند، یکی از اهداف اساسی ما می باشد.

این برنامه به ویژه برای کسانی که بیماری قلبی دارند و یا در معرض خطر آن هستند طراحی شده است. برخی ازشرایط یا روشهایی که ممکن است برای توانبخشي قلبی سودمند باشد ممکن است شامل حمله قلبی (میوکارد انفراکسیون)، جراحی  بای پاس، عمل جراحی دریچه قلب، پس از پیوند قلب و آنژیوپلاستی باشد ولی محدود به این ها نمی شود.

مرکز پزشکی آناتولی، به کودکان مبتلا به بیماری های قلبی مادرزادی یا اکتسابی خدمات درمانی به صورت سرپایی و بستری ارائه می دهد. این درمان شامل بیمارانی که بزرگسال شده اند نیز می باشد. در این مرحله مراقبت جامع برای دریافت نتایج مثبت بسیار مهم می باشد. بخش قلب اطفال این بیمارستان در رابطه با بیماری های قلبی مادرزادی و اکتسابی از جنین تا بزرگسالی، بسیار پیشرفته می باشد.


تشخیص زود هنگام وجود بیماری عروق کرونر در مردان و زنان که یکی از علل اصلی مرگ می باشد، مهم ترین مرحله است. مرکز درمانی آنادولو در حال حاضر توانایی مراقبت از قلب به صورت غیر تهاجمی را با آنژیوگرافی توموگرافی کامپیوتری (سی تی) افزایش می دهد. اسکنر چند مرحله ای، جزئیات دقیق تصاویر سه بعدی جامعی مربوط به عروق کرونر، عروق قلب و کرونر و خود قلب را سریعتر از هر زمان دیگر برای بیماران ما فراهم می سازد.

در آزمایشگاه کاتاریزاسیون متخصصین قلب، دارای پیشرفته ترین فن آوری ها می باشند که استعداد و تخصص آنها را حمایت می نماید. کارکنان متخصص قلب ما دارای گذشته پزشکی منحصر به فرد می باشند و در مناطق و کشورهای مختلف به عنوان پیشگامان بالینی شناخته شده اند. برنامه های درمانی موفقیت آمیز بلند مدت و مطمئن بیماری های قلبی، کمک زیادی به کیفیت برنامه می کند.

 

مراقبت جامع با بالاترین کیفیت در بخش قلب و عروق  مرکز درمانی آنادولو، برای کلیه بیمارانی که بیماری های قلبی دارند:

از کودکان گرفته تا سالمندان.

پزشکان و کارکنان بخش قلب و عروق مرکز درمانی آنادولو، بوسیله آموزش و تحقیق، متعهد به بهبود کیفیت زندگی بیماران قلبی و عروقی ازطریق تشخیص ماهرانه و درمان صحیح هستند. ما برای  ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت و به بهترین شکل ممکن تلاش می نماییم. در راستای این ماموریت بر این باور هستیم که ارزش های بیان شده در ادامه مطلب بسیار ضروری  می باشند:

بخش جراحی عمومی مرکز درمانی آنادولو با هدف بیمار محوری، صداقت، کیفیت بالا، قابلیت اطمینان و عاری از خطا و با از خود گذشتگی در 24 ساعت به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته خدمات پزشکی و خدمات اورژانس را ارائه می نماید. به عنوان یک گروه، هدف ما این است که با انجام جراحی عمومی و به ویژه جراحی های کمتر تهاجمی (لاپاروسکوپی) و انکولوژی (سرطان) به صورت مرکز مهمی درآییم.

در بخش پزشکی هسته ای مرکز درمانی آنادولو بیماران مبتلا به سرطان یا بیماران مشکوک به سرطان، اسکن(PET / CT)  می شوند و وضعیت عملکرد اعضایی از قبیل تیروئید، استخوان، کلیه، مغز و کبد را با روش‌های پزشکی هسته ای ارزیابی می کند.

بستر های فناوری رادیوتراپی در سطح جهانی

به طور کلی نتایج بالینی موفق ؛ به ترکیبی از روش های درمان جراحی، رادیوتراپی، داروهای ضد سرطان و هورمون درمانی، ایمونوتراپی و درمان های هدفمند و ژن درمانی نیاز دارد.
امروزه، تکنولوژی رادیوتراپی آنقدر پیشرفته است که اشعه ایکس با توجه به شکل تومور قابل تنظیم بوده و با حساسیت و چگالی (تراکم) بالا به هدف دسترسی پیدا می کند.  

تلفن: 00902626785203

فکس: 00902626540053 (بخش خدمات بین المللی)

نشانی اینترنتی سایت بیمارستان: www.anadolumedicalcenter.com

نشانی بخش خدمات بین المللی مرکز درمانی آنادولو: استانبول/ترکیه، قبزه 41400، جاده چایراوا،خروجی بایرام اوغلو، خیابان آناتولی، پلاک 1

نشانی و شماره تماس نمایندگی رسمی در ایران به شرح زیر است:

نشانی: تهران، میدان هفت تیر، خ کریم خان زند، خ سنایی، پ87، واحد همکف شمالی(زنگ 2)

تلفن: 88312686 - 88310965

همراه: 09121791216

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید