انجمن آنادولو با جانز هاپکینز که اغلب در اخبار و گزارشهای جهانی مربوط به بیمارستان های موجود در ایالات متحده در ردیف های برتر "فهرست افتخار" می باشد، مشارکت استراتژیکی را آغاز نموده و در استانبول ، مرکز درمانی آنادولو را که در زمینه پزشکی به صورت بین المللی به رسمیت شناخته شده،  تأسیس کرده است.

مرکز درمانی آنادولو یکی از بزرگترین و معتبر ترین بیمارستانهای ترکیه می باشد. اعتبار مرکز درمانی آنادولو  کلیه بیماران را از سراسر جهان به اینجا جذب می کند.
واحد خدمات بین المللی،  واحد خدماتی کاملی است که به رفع نیازهای بیماران بین المللی در مدت اقامت در بیمارستان اختصاص داده شده است.
یکی از هماهنگ کننده ها شما را در طول کلیه مراحل در بیمارستان راهنمایی کرده، تمام جزئیات لازم را پیگیری نموده و تمرکز بر روی روند بهبود بیماری را برای شما و خانواده ی شما فراهم می کند.
کارمندان مجرب بخش خدمات بین المللی وقت ملاقات، اقامت، ترانسفر، خدمات ترجمه، امور ورود به بیمارستان و امور مالی همراه با تمام جزئیات را برای شما هماهنگ می نمایند.
کارمندان، مدیران و هماهنگ کنندگان مرکز درمانی آنادولو خدمات و برنامه های اختصاصی برای استقبال از بیماران و خانواده های آنها فراهم می نماید.

پس از اینکه ورود شما تأیید شد،
•    در رابطه با گزینه های محل اقامت همچنین مسافرت و نقل و انتقال به شما اطلاعات مورد لزوم ارائه می شود.
•    بمجرد درخواست شما می توانیم جهت رزرو هتل با توجه به اولویتهای شما اقدام نماییم. همچنین در صورت اطلاع رسانی جزئيات پروازتان، می توانیم شما را از فرودگاه به بیمارستان و بالاعکس انتقال دهیم.
•    در صورت لزوم برای شما آمبولانس زمینی و هوایی تهیه می نماییم.
•    اگر زبان مادری شما زبان انگلیسی نیست در مرکز درمانی آنادولو برای همراهی با شما در مدت اقامت مترجم فراهم می نماییم.

خدمات بیماران  بین المللی

در مرکز درمانی آنادولو کلیه بیماران خدمات درمانی درجه یک دریافت می کنند. بنابراین، تضمین فراهم کردن پیشرفته ترین تکنولوژی و تخصص بالینی برای خدمت به بیماران، در میان اولویت های بخش خدمات بیماران بین المللی است.
در این بخش به کلیه بیماران با ارائه خدمات درمانی جامع، مشورت با متخصص، جراحی پیچیده و یا دریافت یک نظریه دوم به رفع تمام نیاز های پزشکی مورد نظر کمک می شود.  نمایندگان بیمار در این مرکز واقف به چند زبان، اصطلاحات پزشکی و روشهای اجرایی گوناگون بوده و همواره جهت برآورده سازی کلیه انتظارات و نیازهای بیماران از فرهنگ های مختلف آماده می باشند. علاوه بر این کلینیک مجهز آتاشهیر و سوعادیه وابسته به مرکز درمانی آنادولو به شما خدمات درمان سرپایی ارائه می نماید.

جهت دریافت خدمات درمانی پیشرفته شما را به مرکز درمانی آنادولو که با شما همانند یکی از اعضاء خانواده رفتار می کند، دعوت می نماییم.

خدمات برتر، مراقبت جامع، هفت روز هفته

• نظریه پزشکی دوم شما
• پزشکی از راه دور  
• مشاوره مالی
• برنامه ریزی ملاقات
• برنامه ریزی جهت اقامت در هتل های لوکس
• خدمات ترجمه
• دستیار و هماهنگ کننده شخصی 7 روز هفته 24 ساعت
• انتقال از/ به فرودگاه  
• خدمات ویزا و سفر  
• اطلاعات و رزرو مربوط به رستوران، گردشگری و سرگرمی ها


بیمارستان آنادولو

چک آپ و مراقبت دندان - ایالات متحده آمریکا
کاترین و جان دولان

جان آمریکایی و کاترین نیوزیلندی دو تن از معلمانی هستند که در شمال عراق کار می کنند.  آنها حدود 4 ماه قبل به خاور میانه نقل مکان کردند. بعد از بروز پاره ای مشکلات پزشکی خاص، این زوج شروع به جستجوی یک بیمارستان کردند. اما مرکز پزشکی که بنواند پاسخگوی نیاز آنها باشد نیافتند. در این هنگام کنسولگری محلی آمریکا مرکز درمانی آنادولو در ترکیه را که یک همکار استراتژیک برای مرکز پزشکی جان هاپکینز است، برای این زوج پیشنهاد کرد. پس از برقراری ارتباط  از طریق اینترنت  دولان به  مرکز درمانی آنادولو آمد. بعد از یک چک آپ و آزمایش دندانپزشکی، آنها توانستند استانبول را هم بگردند. بعد از نتایج واضح در مرکز درمانی آنادولو کاترین دولان گفت :  “من تحت تاثیر هماهنگی و سازماندهی کارکنان قرار گرفتم. ما در خلال روند کار، زمان را از دست ندادیم و بنابراین شانس دیدن بعضی از اماک دیدنی در استانبول را بدست آوردیم.“

سرطان پستان - کانادا
لاوری دونفورد


بیمار کانادایی جهت درمان سایبرنایف به مرکز درمانی آنادولو  وارد شد.
لاوری دونفورد کانادایی بخاطر سرطان از سال 2001، درد و رنج زیادی متحمل شده بود. اما، با وجود مشکلات، در مبارزه با بیماری موفق شد. به خاطر بی میلی برای انتظار رویه های اداری زمان بر در کشورش لاوری دونفورد مرکز درمانی آنادولو را به عنوان یک راه حل جایگزین برای درمانش، مورد بررسی قرار داد. ابتدا در لاوری  سرطان پستان تشخیص داده شده بود که به  پس از درمان موفق به متوقف کردن فرایند بیماری شد. اما در پی ظاهر شدن یک خال بر روی پیشانیش دکتر ها پیشنهاد یک عمل جراحی فوری را دادند. دونفورد گفت : " من برای یافتن یک روش درمانی دیگر  تصمیم به گشت و گذار در اینترنت گرفتم. خیلی زود  با سایبرنایف مواجه شدم و اطلاعات قابل توجهی جمع آوری کردم. من  برای درمان در کانادا مجبور به انتظار برای مدت زمان زیادی بودم. زمان در چنین شرایطی همواره مهم است. به همین خاطر به مرکز درمانی آنادولو آمدم.” دونفورد اضافه کرد : “از لحظه ای که در فرودگاه با مهمان نوازی مرکز درمانی آنادولو مواجه شدم تا زمان کامل شدن درمان، یک لحظه تنها گذارده نشدم. از لحظه ای که پایم را داخل ساختمان بیمارستان گذاردم احساس آرامش به من دست داد. آنها حتی یک لحظه را هم از دست ندادند. ”بای پس، میترال قلب تعمیر دریچه و فرسایش رادیوفرکوئنسی - ایالات متحده آمریکا
جان فریمن

برنامه نویس صفحات وب، جان  فریمن یک توریست بدون بیمه بود که پس از عمل جراحی قلب در ترکیه، در حال حاضر خیلی راحت تر نفس می کشد. جان فریمن  61 ساله به تازگی،  در ایالت نوادا، از ایالات متحده آمریکا، دچار حمله قلبی شد. بعد از کمک های درمانی پزشکان به فریمن گفتند که نیاز به جراحی دریچه قلب دارد که توسط هیچکدام از بیمه های درمانی تحت پوشش قرار نمی گیرد. فریمن برای جراحی در خارج از کشور قدم نخست را برداشت و بعد از تحقیقات وسیع به مرکز درمانی آنادولو آمد. بعد از پذیرش و انجام آزمایشهای اولیه مشخص شد که فریمن نه تنها به تعمیر  دریچه میترال قلب بلکه برای برطرف کردن انسداد شریان ها نیز نیاز به جراحی باز قلب دارد. پس از انجام اقدامات لازم او تنها یک روز در بخش مراقبت های ویژه ماند و سپس به تخت خویش منتقل گردید. در کمتر از یک هفته فریمن مرخص گردید. فریمن گفت : “ پزشکان ترک در کار گروهی بسیار موثر عمل می کنند. من به سازماندهی متبحرانه ی مرکز درمانی آنادولو گواهی می دهم. ارتباط قوی، ما بین کازکنان درمانی و پیشینه ی موفق شان مرا آسوره خاطر کرد. ”
"من با صندلی چرخدار به مرکز پزشکی  آنادولو آمدم و با پا به بیرون رفتم! "
تومور مغز - بلغارستان
استفان اوبرتانو

علائم بیماری در استفان اوبرتانو که در بلغارستان، بورگاس زندگی می کند، برای اولین بار با غش کردن او در محل کار آغاز شد. پس از انجام آزمایشات پزشکی مشخص شد که وی دارای تومور مغزی می باشد. پس از دو عمل جراحی در بلغارستان، با صندلی چرخدار برای درمان به مرکز درمانی آنادولو آمد. وقتی که اوبرتانو به بیمارستان آمد، نمی توانست دست و پای خود را حرکت دهد و حرف بزند.  اما پس از عمل موفق جراحی مغز در مرکز درمانی آنادولو، او توانست در حالی که راه می رفت و صحبت می کرد به سمت منزل برگردد. استفان اوبرتانو تجارب خود در مرکز درمانی آنادولو را اینگونه توصیف نمود: "قبلا شنیده بودم که این بیمارستان دارای متخصصین با تجربه و آخرین تکنولوژی است.  اینجا مکان متفاوتی است. دیروز مدیر اداری مرکز درمانی آنادولو جهت ملاقات من به اتاق آمد.  در هیچ یک از بیمارستان های بلغارستان این مهمان نوازی و توجه را ندیده بودم."بیمار ایرانی برای اسکن PET-CT آمد.
سرطان روده بزرگ - ایران
سکینه غفاری

سکینه غفاری در تهران پایتخت ایران زندگی می کند. حدود هفت ماه پیش تشخیص داده میشود که وی به سرطان روده بزرگ مبتلا شده است. معاینات پس از عمل جراحی نشان داد که غفاری مبتلا به بیماری متاستازهای کبدی بوده و بدین ترتیب شیمی درمانی آغاز شد. پزشک غفاری که متوجه شد بیمار به شیمی درمانی آنچنان که می بایست پاسخ نداده است، به او روش اسکن PET-CT را پیشنهاد داد.  ولی در ایران هیچ بیمارستانی نبود که این خدمات را ارائه نماید. و این موجب شد تا غفاری به مرکز درمانی آنادولو مراجعه کند.  غفاری که ابتدا  در رابطه با مراکز پزشکی و بیمارستان های دبی تحقیق کرده بود، مرکز درمانی آنادولو را انتخاب کرد و گفت: "برادرزاده من فارغ التحصیل دانشکده پزشکی از دانشگاه جانز هاپکینز است.  او در حال حاضر  در میشیگان طبابت می کند. طبق توصیه وی به مرکز درمانی آنادولو مراجعت نمودم. چرا که بین این مرکز و مرکز پزشکی جانز هاپکینز همکاری استراتژیک است. همکاری نزدیک بین جانز هاپکینز و مرکز درمانی آنادولو در تصمیم گیری ما بسیار موثر بود. "زن و شوهر آذربایجانی بچه خود را در مرکز درمانی آنادولو به دنیا آوردند.
دلیوری - آذربایجان
نورانا و فخرالدین حاجی یوا
نورانا و فخرالدین حاجی یوا، عاشق این هستند که تعطیلات خود را در ترکیه سپری کنند و آنها در هر فرصتی که پیدا می کنند به استانبول می آمدند. پس از آنکه نورانا متوجه شد که برای بار دوم باردار است، تصمیم گرفتند تا کودک خود را در ترکیه به دنیا بیاورند. با توصیه یکی از دوستان نزدیک، آنها فرزند دوم خود را در مرکز درمانی آنادولو به دنیا آوردند. زن و شوهر اینگونه بیان نمودند که در آذربایجان نیز بیمارستان های خصوصی وجود دارد ولی هیچ کدام مانند بیمارستان ترکیه دارای فن آوری های مناسب و به روز نمی باشند. خانواده حاجی یوا همچنین افزودند که از خدماتی که در طول این مدت از مرکز درمانی آنادولو دریافت نمودند، بسیار خوشحال می باشند.  


" هدف ما ارائه بهترین خدمات درمانی  در محیطی منسجم و در دسترس، به همراه خدمات با کیفیت و مطمئن برای پاسخ گویی به نیازهای شما می باشد.”

دکتر متین چاکماکچی ،
متخصص جراحی
مدیر پزشکی (CMO)

مراقبت از قلب
جراحی قلب و عروق
جراحی قلب و بخش مراقبتهای ویژه
جراحی قفسه سینه
جراحی قلب و عروق به روش باز
جراحی قلب و عروق به روش کمتر تهاجمی
بخش مراقبتهای ویژه عروق کرونری
قلب و عروق کودکان

تشخیص / تصویربرداری
تصویربرداری
• رادیولوژی
• رادیولوژی مداخله ای
• پزشکی هسته ای
•PET/CT   (Positron Emission Tomography/Computed Tomography)
تشخیص
• آزمایشگاه بالینی
• پاتولوژی (آسیب شناسی)
• میکروبشناسی
• ژنتیک

تخصص پزشکی
متخصص داخلی
آلرژی و ایمونولوژی
بیماریهای سینه
اندوکرینولوژی (علم شناسایی و مطالعه غدد مترشحه داخلی)
هماتولوژی (خون شناسی)


گاسترونتولوژی (مطالعه معده و روده و بیماری های مربوطه)
روماتولوژی
نفرولوژی
بیماریهای عفونی

بخش مراقبتهای ویژه پزشکی
اطفال
• بخش مراقبتهای ویژه نوزادان
• بخش مراقبتهای ویژه اطفال
• نفرولوژی اطفال
• ژنتیک اطفال

درماتولوژی  
فیزیوتراپی
پزشکی ورزشی
چک آپ (کنترل دوره ای)
متخصص تغذیه و رژیم غذایی
علوم مغز و اعصاب
جراحی مغز
نورولورژی
روانپزشکی
بخش مراقبتهای ویژه نورولورژی

انکولوژی  
پزشکی انکولوژی
انکولوژی هرماتولوژیک
جراحی انکولوژی  
رادیوتراپی انکولوژی
سایبرنایف / رادیوجراحی
مشاوره روانشناسی و
راهنمایی روانشناسی
مراقبت تسکین درد
جراحی تخصصی
جراحی عمومی
• جراحی کمتر تهاجمی    
علوم چشم
گوش و حلق و بینی
جراحی اطفال
اورولوژی
ارتوپدی و تراوماتولوژی
جراحی پلاستیک و زیبایی
جراحی دست و ميكروواسكولار
درمان درد  
مراقبت از دهان و دندان
اورژانس
بخش مراقبتهای ویژه جراحی

سلامت زنان

ژینکولوژی
زایمان
لقاح خارج از رحم  و علوم باروری
پریناتولوژی
انکولوژی ژینکولوژی

این هتل راه حل ایده آلی برای بیماران و همراهان آنها در مرکز درمانی آنادولو می باشد و با ظرفیت 75 تختخواب در خدمت شماست.  این هتل 5 ستاره که نزدیک به دوستان و خانواده شماست به گونه ای طراحی شده است که پاسخگوی کلیه نیازها و احتیاجات شما باشد.

لطفا قبل از بازدید خود از اطلاع دادن به ما در رابطه با اینکه به هتل نیاز دارید، دریغ نکنید.

چه شما خواهان دریافت نظریه دوم پزشکی و چه خواهان یک جراحی پیچیده باشید، این امکان را خواهید داشت که شما از روش های درمانی نوآورانه و تخصص بالینی به وسیله ی پزشکان مرکز درمانی آنادولو بهره مند شوید.

آسایش شما و رضایت شما مهمترین اولویت ما می باشد. مناسب ترین نوع درمان برای شما و نیازهای شما و همچنین کلیه امور لازم برای ملاقات شما همراه با حمایت پرسنل مجرب و متخصص ارائه می شود.

برای ایجاد آرامش و همچنین برای مطمئن شدن از اینکه ملاقات شما در اینجا به خوبی انجام می شود، به شما خدمات  متنوعی ارائه می نماییم.

هماهنگ کننده مراقبت شخصی شما، به صورت یک دوست مورد اعتماد شما خواهد شد که با شناخت شما و خانواده شما  تلاش خواهد کرد تا مدتی که شما در بیمارستان به سر می برید آرام و از هرگونه ناخوشایندی دور باشید. شما و خانواده شما میتوانید مطمئن باشید که هماهنگ کننده های شخصی به شما جهت دریافت کلیه خدمات و یا اطلاعات مورد نیاز کمک میکنند.  

خدماتی که ارائه می شود شامل :  

خدمات سفر و انتقال

پس از اینکه تصمیم گرفتید به مرکز درمانی آنادولو بیایید و وقت ملاقات نهایی دریافت کردید، بخش خدمات بین المللی به شما اطلاعاتی در رابطه با سفر، هتل و اقامت شما ارائه نموده و شما را در طی ملاقات پشتیبانی می کند.

برنامه ریزی انتقال از فرودگاه و رزرو هتل شما توسط هماهنگ کننده مراقبت شما انجام شده و یا تغییر خواهد یافت. علاوه بر این در رابطه با مناطق دیدنی و سفرهای تفریحی به شما اطلاعاتی داده می شود. لطفا جهت اخذ اطلاعات لازم در رابطه با گردش، کمک بگیرید.

فرودگاه ها

فرودگاه بین المللی صابیحا گوکچن

SGIA نزدیکترین فرودگاه به مرکز درمانی آنادولو است. فرودگاه حدود 15 دقیقه با بیمارستان فاصله دارد. 


فرودگاه بین المللی آتاترک

AIA در بخش اروپایی استانبول واقع شده است. این فرودگاه بزرگترین فرودگاه بین المللی استانبول است. فاصله این فرودگاه تا مرکز درمانی آنادولو حدود 1 ساعت می باشد. .


انتقال

انتقال از فرودگاه به مرکز پزشکی آناتولی به صورت رایگان انجام می شود. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات خود را به هماهنگ کننده خود بفرستید. بدین ترتیب می توانیم هماهنگی های لازم جهت انتقال شما از فرودگاه به هتل و یا بیمارستان را انجام دهیم.

همچنین چنانچه پیشاپیش اطلاع دهید برای شما و همراهانتان میتوان نقل و انتقال به صورت VIP ترتیب داد.

محل اقامت

قبل از بازدید شما  از مرکز پزشکی آناتولی، هماهنگ کننده ها میتوانند شما را در رابطه با رزرو هتل یاری کنند. در نزدیکی بیمارستان هتل های بسیار خوبی وجود دارد که آسایش و راحتی شما را فراهم می سازد. ما می توانیم به نام شما در  این هتل ها به درخواست شما هتل رزرو کنیم.

در داخل مرکز پزشکی آناتولی، میهمانخانه ای وجود دارد که مخصوص مشتریان بین المللی و همراهان آنها در نظر گرفته شده است و شما به دلخواه می توانید در آنجا نیز اقامت کنید.

هتل تایتانیک ؛ راحتی در آنادولو

این هتل راه حل ایده آلی برای بیماران و همراهان آنها در مرکز درمانی آنادولو می باشد و با ظرفیت 75 تختخواب در خدمت شماست.  این هتل 5 ستاره که نزدیک به دوستان و خانواده شماست به گونه ای طراحی شده است که پاسخگوی کلیه نیازها و احتیاجات شما می باشد.

لطفا قبل از بازدید خود، به ما در رابطه با اینکه به هتل نیاز خواهید داشت، اطلاع دهید

گردش و اوقات فراغت

به دلخواه هرگونه اطلاعات مورد نیاز شما در مورد اماکن تاریخی و فرهنگی، مراکز خرید و فروشگاه های موجود در منطقه توسط هماهنگ کننده برای شما تأمین خواهد شد.  

خواهشمند است قبل و یا در طول سفر از اطلاع دادن به اینکه شما و اعضای خانواده شما نیاز به کمک دارید، دریغ نکنید.

استانبول: شهری که عاشق آن می شوید...

استانبول پایتخت تمدن 2010 اروپاست و در عین حال مرکز زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور می باشد.  همچنین یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای جهان است. که با سنتها و تاریخ کهن خود به طور هیجان انگیزی زیباست.    

استانبول با جمعیتی بیش از ده میلیون نفر، در طول تاریخ به عنوان پایتخت امپراطوری های مختلف خدمات ارائه می نماید.   با  بناهای تاریخی بسیار خود، موزه ها، سالن های کنسرت و مراکز هنری مدرن، گنجینه ای تاریخی است.  این شهر دو قاره را به هم متصل کرده و به عنوان پلی بین شرق و غرب بسیار مهم می باشد.

در حین بازدید از مرکز درمانی آنادولو کشف خواهید کرد که چه چیزی باعث شده است استانبول اینقدر مخصوص باشد؛ استانبول یکی از شهرهایی است که عاشق آن می شوید...

مترجمین

مرکز پزشکی آناتولی مجموعه ی تخصص یافته ایست که مراقبت های پزشکی مربوط به شما را به عنوان بیمار بین المللی هماهنگ میکند. هماهنگ کننده های حرفه ای در رابطه با نیازها و انتظارات فرهنگی بیمار و ترجمه اصطلاحات پزشکی آموزش دیده اند.  هماهنگ کننده ها واقف به زبانهای دیگر به ویژه ترکی، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، رومانیایی، بلغاری و عربی هستند.

مترجمین همواره در خدمت شما هستند.


اطلاعات مالی

تمام بیماران در مرکز پزشکی آناتولی، از خدمات  درجه یک بهره مند می شوند. بنابراین به مکاتبات سالم شرایط مالی به عنوان یکی از اولویت های اصلی موسسه می نگریم.

بخش خدمات بین المللی قبل از اینکه شما جهت بستری شدن در بیمارستان برنامه ریزی کنید، شرایط و نحوه پرداخت را برای شما فراهم می سازد و به اطلاع شما می رساند.

در رابطه با خدمات درمانی که در مرکز درمانی آنادولو دریافت می نمایید، می توانید به صورت نقد و یا با کارت های اعتباری (ویزا ، مسترکارت یا امریکن اکسپرس) یا حواله بانکی پرداخت کنید. علاوه بر این در داخل مرکز درمانی آنادولو شعبه بانکی وجود دارد که شما می توانید معاملات ارزی خود را در آنجا انجام دهید.

در ضمن مرکز درمانی آنادولو جهت ارائه خدمات به بیماران بین المللی، با تعداد زیادی از شرکت های بین المللی بیمه و خدماتی، همکاری می نماید. پس از آنکه بیمار با در دست داشتن کارت بیمه یا مدارک رسمی به بیمارستان رسید، بخش خدمات بین المللی شرایط و نحوه پرداخت را در اختیار شما قرار داده و همچنین در رابطه با همکاری خود با شرکت های بیمه تماس برقرار خواهد نمود.• دور از سر و صدا و هیاهوی شهر، در محلی مناسب  
• اتاقهای راحت بیمار با منظره زیبای دریا
• ظرفیت 209 تخت بیمار
• متشکل از 59 تخت مراقبت های ویژه و 8 اتاق عمل  
• بیش از 300 واحد پارکینگ برای وسایل نقلیه
• محوطه متشکل از پوشش گیاهی طبیعی. در طول مراقبت از بیمار و درمان  برای اینکه در روحیه آنها تأثیر مثبتی بگذارد؛ مقادیر زیادی از درختان سبز و تالاب مصنوعی وجود دارد.

در مرکز درمانی آنادولو تحت نظارت مجوز رسمی JCI، بهترین روش ممکن جهت مراقبت از بیماران توسط متخصصان بهداشت واجد شرایط فراهم می شود.  
مرکز درمانی آنادولو به غیر از مجوز رسمی از JCI (کمیسیون مشترک بین المللی) دارای مجوز رسمی از ESMO (انجمن انکولوژی پزشکی اروپا) می باشد.  هدف ESMO مراقبت همراه با پیشگیری، تشخیص، درمان، حمایت و تسکین و همچنین افزایش سطح کیفیت نظارت بر بیماران مبتلا به اختلالات بدخیم است.

علاوه بر این، مرکز درمانی آنادولو به منظور تضمین خدمات بهداشتی و درمانی دارای گواهی کیفیت ایزو 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) ، ایزو 14001 (سیستم مدیریت محیط زیست) و OHSAS 18001 (بهداشت و ایمنی کار) می باشد.

آنچه بعنوان "واحد سیستم دوز دارو "،  PYXIS می شناسیم، یک سیستم الکترونیکی است که برای مطمئن شدن و عاری از خطا بودن  تجویز داروی تهیه شده است. بیمارستانها می بایست برای حذف کردن سیستم ها و روش هایی که منجر به اشتباهات احتمالی دارویی می شود، تلاش کنند. با آخرین مدل  سیستم PYXIS، همه دارو ها به صورت دوز واحد در بسته بندی های مهر و موم شده ذخیره می شود.  زمانی که پزشکان سفارش یک دارو را می دهد، تقاضا به صورت خودکار به سیستم PYXIS انتقال می یابد.  PYXIS این تقاضا را با نام بیمار، دارو، دوز و زمان اجرا ذخیره می کند.
دارو فقط در زمان برنامه ریزی با دوز تایین شده برای بیمار خاص قابل دسترسی است. هنگامی که پرستار نام بیمار را انتخاب می کند، PYXIS  فهرستی از دارو هایی که دکتر تجویز کرده، نمایش می دهد. با انتخاب داروی خواسته شده توسط پرستار کشوی حاوی داروی مورد نظر باز می شود. این سیستم قادر به نظارت بر تاریخ انقضاء دارو بطور موثر می باشد.

مزایای سیستم PYXIS :

• ذخیره سازی داروها در یک محیط امن
• ارائه ی دارو های ویژه بر اساس ویژگی بیماران و ارائه در زمان های خاص  
• کاهش خطا و اتلاف دارو
• تسهیل بهینه فرآیند های درمان
• کاهش هزینه های کلی استفاده از دارو  
• امکان کنترل بیشتر برای کارکنان داروخانه، برای افزایش اثربخشی عملکرد  
• امکان صرف زمان بیشتر برای بیماران و خانواده هایشان  توسط  پرستاران
• بهتر شدن روند کنترل دارو و فرایند های نظارت بر  استفاده از دارو
• دادن کنترل بهتر برای داروسازان در جهت کنترل بر روی برنامه های اجرایی

صفحه1 از4

پر بیننده ترین اخبار

  1. روز
  2. هفته
  3. ماه
©2017 شرط مهم سلامت یک جامعه توانمندی مردم در جستجو، دریافت و به کار گیری اطلاعات سلامت است، مجله پزشکی مادر، شریک سلامت جامعه ایرانی است.

Please publish modules in offcanvas position.